Протоієрей Олег Бабак

Протоієрей Олег Бабак

Настоятель Свято-Михайлівської парафії с.Срібне

Народився 21 жовтня 1981 року в с. Могиляни, Острозького району. Рівненської області.

Таїнство Хрещення було здійснене 8 листопада 1981 року в Свято-Покровському храмі с. Волосківці Острозького району Рівненської області священиком отцем Андрієм Ковальчуком.

Батьки: Бабак Володимир Іванович (1958р.) та Бабак Надія Олександрівна (1958р.), більшу частину життя пропрацювали на колективному господарстві.

В родині нас двоє: я і брат Бабак Іван Володимирович (1984р.).

У 1988 р. пішов до 1-го класу Могилянської середньої школи, закінчив її у 1999 році, як школу загальноосвітню І - III ступеня Острозького району Рівненської області, отримав атестат про повну загальну середню освіту.

У 1999 р. поступив до Київської Духовної Семінарії  УПЦ КП, де навчався два роки, після чого перевівся у зв’язку з сімейними обставинами  до Рівненської Духовної Семінарії УПЦ КП у 2001 p., а в 2003 р. закінчив її.

11.05.2003 р. – одружився із Підгрушною Богданою Богданівною (12.02.1983р.н.), на той час студенткою III курсу РДГУ м. Рівне. Таїнство Шлюбу було здійснено у Свято-Вознесенському храмі с. Могиляни Острозького благочиння священиками - настоятелем отцем Олегом Парипою та отцем Андрієм Муляром.

9 червня 2003 р. - рукоположений у дияконський сан архиепископом Рівненським і Острозьким Даниїлом у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.

22 червня 2003 р. - рукоположений в сан пресвітера архієпископом Рівненським і Острозьким Даниїлом у храмі преп. Федора Острозького м. Рівне.

Священичу практику проходив на Козацьких Могилах с. Пляшева у дні вшанування пам’яті загиблих козаків в битві під Берестечком.

У 2003 р. поступив до Національного університету «Острозька Академія», на факультет релігієзнавства.

01.03.2004 р. - призначений на посаду настоятеля Свято-Різдва-Богородичної парафії с. Привітне Млинівського благочиння митрополитом Рівненським і Острозьким Даниїлом.

На Млинівщині пробув чотири роки. Тут народилася перша дитина - Бабак Ульяна Олегівна (9.12.2004 p.). В цей же період отримав нагороду від митрополита Рівненського і Острозького Даниїла - кольорова скуфія і набедреник. Нагородження відбулося у храмі Святої Параскеви с. Дядьковичі Рівненського благочиння.

У 2007 р. - нагороджений камилавкою і наперсним хрестом новим керуючим Рівненсько - Острозькою єпархією митрополитом Євсевієм до дня Святої Пасхи за щиру і ревну працю на благо Святої Православної Церкви Київського Патріархату. Нагородження відбулося у Свято-Покровському кафедральному соборі м.Рівного, у середу 6 тижня Великого Посту.

29.03.2007 р. - призначений на посаду настоятеля Свято-Михайлівської парафії с. Срібне Радивилівського благочиння митрополитом Рівненським і Острозьким Євсевієм.

 29.06.2007 р. - отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Релігієзнавство» та здобув кваліфікацію магістра релігієзнавства в Національному університеті «Острозька Академія».

 29.07.2007 р. - у сім’ї народжується друга дитина Бабак Оксана Олегівна.

На даний час перебуваю на посаді настоятеля Свято-Михайлівської парафії с. Срібне і був обраний виборцями Радивилівського району в депутати Районної ради (2010 - 2015 pp.)