Протоієрей Володимир Протас

Протоієрей Володимир Протас

Настоятель Свято-Володимирської парафії с. Баранне.

Народився  7 липня 1960 року в селі Башарівка Радивилівського району Рівненської  області в сім’ї колгоспників.

               В 1967 році вступив до першого класу Башарівської  восьмирічної школи, яку закінчив в 1975 році. З 1976 року по 1980 рік навчався в Мирогощанському радгоспі-технікумі на агрономічному факультеті. З 1980 по 1982 рік проходив строкову службу в рядах Радянської Армії. В 1982 році вступив на навчання в Житомирський сільськогосподарський інститут на агрономічний факультет, який закінчив в 1987 році.

              З 1987 року по 1990 рік працював в колгоспі с.Башарівка на посаді агронома. У 1990 році вступив на навчання у Київську Духовну семінарію. Диплом про закінчення отримав в 1995 році. В 2000 році був рукоположений  в сан священика архієпископом Рівненським і Острізьким Даниїлом та направлений на служіння в с. Баранне Радивилівського району Рівненської області, де несу послух і до сьогодні.

                В 2003 році вступив на третій курс  Національного університету «Острозька Академія» на факультет «Релігієзнавство». Диплом про закінчення отримав в 2005  році.

                 В 2010 році обраний жителями сіл Крупець, Баранне,  Срібне,Заміщина, Гнильче, Гаї сільським головою.

                 Батько, Протас Василь Омелянович, 1931 року народження, працював ковалем В місцевому господарсві. Помер в 2005 році.

                  Мати  - Протас Ганна Олександрівна, 1931 року народження, пенсіонерка.

                  Сестра , Протас Леся Василівна, 1966 року народження,  працює на посаді начальника відділу кадрів Радивилівського сільгоспуправління.

                  Одружений.

                  Дружина, Протас Віта Володимирівна, 1968 року народження,  працює вчителем української мови та літератури Крупецької ЗОШ І – ІІІ ступеня.

                  Старший син,  Протас Олександр Володимирович, 1991 року народження, закінчив стаціонарно факультет журналіситки в ЛНУ ім. Івана Франка в 2013 роціі  і отримав диплом бакалавра,  ще закінчив Національний університеті «Острозька Академія», факультет «Релігієзнавство» та отримав дипом магістра богослів’я. Зараз навчається заочно на І курсі в Київській Духовній академії..

                   Молодший син,  Протас Андрій Володимирович, 1992 року народження, навчається стаціонарно на факультеті «Агрономія» Житомирського егроекологічного  університету, ще навчається заочно на І курсі в Київській Духовній академії..

                   Протас  Ангеліна Володимирівна –дочка ,  2002 року народження, учениця  6 класу Крупецької ЗОШ І – ІІІ ступеня.