Храмовий празник с. Теслугів

Храмовий празник с. Теслугів

Імена святих великомучеників отримували ті герої духу, які своїм прикладом навчили язичників вірувати в Господа Ісуса Христа і життя своє віддавати за Нього. Таким був великомученик Димитрій Солунський, пам'ять якого ми сьогодні звершуємо.

Понад 18 століть Церква Христова свято вшановує день отримання ним вінця небесного. Неможливо і злічити скільки величань та молитов було сьогодні піднесено до святого Димитрія.

Також і наше благочиння не обминув святий Великомученик своїм молитовним заступництвом, яке він підносить перед Лицем Отця Небесного. За промислом Божим радивилівська земля має два храми які освячені в честь і пам'ять святого великомученика Димитрія Солунського, а саме храми в с. Теслугів та в с. Ситне.

Сьогодні розділити духовну радість свята, на запрошення настоятеля парафії прот. Романа Миська, прибули священики нашого благочиння,  а саме: благочинний митр. прот. Ігор Данилюк, митр. прот. Віктор Стецюк, митр. прот. Юрій Кравчук, прот. Юрій Стойко, прот. Володимир Кубацький, прот. Олег Бабак, прот. Михаїл Шаблій, прот. Миколай Овсянніков, ієрей Назарій Белейко, ієрей Михаїл Кобзяк та ієрей Андрій Миронюк.

На святкову Божествену Літургію, яку сьогодні очолив благочинний, зібралася велика кількість віруючих. Разом із собором священиків та хором храму люди підносили свої молитви до  Всевишнього Бога. Молитва… Які тільки молитви не лунали в Домі Божому. Молитва хвалебна, молитва подяки, прохання… Стискалося серце, коли лунала молитва про визволення від нападу чужинців, за воїнів які боронять нас і нашу Батьківщину, молитва за подолання церковного розділення між православними. Але найбільше сьогодні в молитві стискалося серце кожної людини, коли лунала молитва за спокій тих хто віддав своє життя в боротьбі за Україну.  

На запричасному стиху проповідував отець Олег Бабак, який в своїй проповіді докладно розповів всім присутнім про життя святого Димитрія Солунського.

По завершені літургії відбувся хресний хід, на якому було освячено ново поставлений хрест-фігуру, а всіх присутніх було окроплено освяченою водою та прочитані Євангельські зачала.

На закінчення молитви до громади з вітальним словом звернувся благочинний митр. прот. Ігор Данилюк, який привітав настоятеля та парафію зі святом. Також в свою чергу привітав усіх присутніх і настоятель парафії прот. Роман Мисько, подякував усім хто прийшов розділити цю духовну радість та спільну молитву.

Закінчилося святкування уставним многоліттям.

 

Прес-служба Радивилівського благочиння