ДЕНЬ СВЯТОГО ДУХА У КРУПЦІ

5-го червня 2017 р., у другий день свята Пресвятої Трійці, коли Церква згадує Святого Духа, третю іпостась, у храмах нашого благочиння звершувалися урочисті богослужіння.

Особлива молитва промовлялася на парафіях сіл, де церква носить ім’я Трійці. До кожного Свято-Троїцького храму завітали запрошені гості із числа священиків та мирян.

У церкві села Крупець, де настоятелем благочинний протоієрей Ігор Данилюк, було звершено соборне богослужіння.

Божественну святкову літургію очолив канцлер Рівненської єпархії протоієрей Сергій Лучанін. Йому співслужили настоятель храму, благочинний Демидівщини протоієрей Василь Іваник, духовенство із сусідніх сіл-парафій та протодиякон Василь Стефанишин.

Молитва вірян, які відчували опіку і сходження Духа Святого, линула до Небес. Кожен присутній на духовному торжестві був сповнений великою радістю, бо усмішки на обличчях свідчили про приємне і бажане для серця і душі.

На запричасному стихові із проповідницьким словом звернувся до віруючих настоятель парафії Собору Іоана Предтечі с. Довгалівка протоієрей Юрій Стойко, розповівши про значимість третьої іпостасі Святої Трійці, Пресвятого Духа.

Батьки у день Престольного свята привели малечу для прийняття Христових Таїнств, для того, щоб кожне отроча могло зростати з хорошою думкою і традицією, які виховують шану і повагу до місцевої святині.

Після літургії і зі співом молитви «Царю Небесний» всі вийшли на Хресний хід навколо храму, де було звершено заупокійну літію біля могили духівника митрофорного протоієрея Віктора Стецюка, що спочив у Бозі.

Настоятель отець Ігор, прочитавши молитву на освячення зілля, окропив букети квітів і вірян свяченою водою.

Хресний хід завершився молебнем, загальним многоліттям і вітальним словом-проповіддю канцлера єпархії отця Сергія, після чого настоятель Свято-Троїцької парафії с. Крупець подякував усім за молитву, яка створила приємне відчуття християнської любові, що линула від гостей, які прибули на це свято.

Прес-служба Радивилівського благочиння