Храмове свято у с. Опарипси

Храмове свято у с. Опарипси

8-го січня у храмі Собору Пресвятої Богородиці с. Опарипси звершувалося різдвяне соборне богослужіння. У цей день віряни зібралися на молитву, щоб прославити Пречисту Матір Сина Божого, адже саме із Її утроби у світ прийшов довгоочікуваний Месія. А ще другий день Різдва Христового є важливим не тільки тому, що вшановується Діва Марія, але й через те, що у нашому благочинні побудований храм на честь цього святого і величного дня.

До храму прибули на запрошення отця-настоятеля митр. прот. Василя Галича благочинний митр. прот. Ігор Данилюк, прот. Юрій Бурліков, прес-секретар благочиння прот. Олег Бабак, прот. Степан Попадич, священик із Бродівщини отець Петро, а також запрошені гості. Яка красива молитва лунала у церкві завдяки місцевому хору, яким керує матушка настоятеля Олеся Галич! Різдвяний настрій, діточки до причастя, колядки і привітання від хору с. Бугаївка із сусідньої парафії додало святу особливого настрою.

У день храмового свята всі схилилися перед спускною іконою Успіння Пресвятої Богородиці. Всі вийшли на хресний хід, а по завершенні благочинний звернувся з вітальними словами до настоятеля і всієї парафії. 

  

Прес-секретар прот. Олег Бабак