Храмове свято у с. Бригадирівка

Храмове свято у с. Бригадирівка

13 квітня 2015 р., у Світлий понеділок, свій храмовий празник відзначила Свято-Воскресенська парафія с. Бригадирівка.

На запрошення настоятеля храму прот. Василія Сидорука розділити свято пасхальної радості та престольного празнику прибули священики нашого благочиння: благочинний митр. прот. Ігор Данилюк,  духівник митр. прот. Віктор Стецюк, митр. прот. Михайло Кравець, митр. прот. Олексій Антонюк, прот. Іван Ліщук ( який очолив божественну літургію), прот. Юрій Стойко, ієрей Костянтин Чорноус ( Костопільське благочиння), ієрей Назар Белейко та ієрей Роман Мельник.

На запричасному стиху проповідував отець Костянтин Чорноус, який в своїй проповіді закликав не сприймати Воскресіння Христове як релігійне свято, але сприймати його як найвищий дар Христовий людству.

По завершені літургії відбувся хресний хід, на якому всіх присутніх було окроплено освяченою водою та прочитані Євангельські зачала.

На закінчення молитви до громади з вітальним словом звернувся благочинний митр. прот. Ігор Данилюк, який привітав настоятеля та парафію з Світлим Христовим Воскресінням та престольним празником. Також в свою чергу привітав усіх присутніх і настоятель парафії прот. Василій Сидорук, подякував усім хто прийшов розділити цю духовну радість та спільну молитву.

Закінчилося святкування уставним многоліттям.

 

Прес-служба Радивилівського благочиння