Великоднє привітання благочинного митрофорного протоієрея Ігоря Данилюка

Великоднє привітання благочинного митрофорного протоієрея Ігоря Данилюка

Улюблені у Христі брати і сестри!

У ці урочисті святкові дні сердечно вітаю всіх з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій.
Вітаю вас із цим світлим і радісним святом. Воскресіння Христа - це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Спасителя - це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові. Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Попросімо ж в Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Нехай Господня ласка вас зігріває і воскреслий Господь посилає здоров’я, миру, поміркованості вам і вашим родинам.
Бажаю вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини! Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, розквіту і піднесення нашої православної церкви, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

 Христос Воскрес!