У с. Копані Храмове свято.

У с. Копані Храмове свято.

 

4 листопада 2014 р. дві парафії нашого благочиння вшановували Соборною молитвою ікону Казанської Божої Матері.  Жителі сіл Копані і Добривода в певний час своєї історії вирішили побудувати храми на честь Пресвятої Богородиці, щоб завжди бути під Її опікою і покровом. І це дуже добре, що сільський храм має важливе значення у житті людей.

Цього року благочинний митр. прот. Ігор Данилюк відвідав парафію  с. Копані, щоб своєю молитвою підтримати отця-настоятеля митр. прот. Олексія Антонюка і місцеву громаду.  До храму також прибули протопресвітер Миколай Бочкай, настоятель свято-Покровського храму м. Славута Хмельницької єпархії, духівник митр. прот. Віктор Стецюк, інше духовенство та гості із сусідніх парафій.

Особлива молитва лунала у храмі на честь ікони Казанської Божої Матері. Окрасою святкової Всенічної і Божественної Літургії став спів тріо студентів Київської православно-богословської академії: регента Тараса Юречка,  Павла Антонюка, сина настоятеля, та Івана Мизюка. Соборне богослужіння і Хресний хід навколо церкви очолив протопресвітер Миколай Бочкай. Також із священичих уст поважного гостя Хмельницької єпархії пролунала проповідь на честь історії свята. Особливі прохання і молитви лунали до Всевишнього за Неньку-Україну і вояків, що своїм життям обороняють її цілісність і незалежність. Маленькі діти прийняли Святе Причастя із рук настоятеля.

Після Хресної ходи із Подячним молебнем пролунали вітальні слова отцю-настоятелю і парафіянам із уст благочинного митр. прот. Ігоря Данилюка. Після виголошення уставного многолітня всі зайшли до церкви на поклоніння до спускної ікони Богородиці. Тріо заспівало: «Боже, Великий, Єдиний…» і «Під Твою милість…».

Прес-служба Радивилівського благочиння.