Свято-Вознесенський храм м. Радивилів святкував своє престольне свято.

Свято-Вознесенський храм м. Радивилів святкував своє престольне свято.

21-го травня 2015 р. у свято Вознесіння Господнього одна із парафій міста Радивилів святкувала своє престольне свято. На запрошення отця-настоятеля прот. Юрія Бурлікова до храму завітали священики і миряни із сусідніх парафій, щоб соборною молитвою вшанувати це торжество.

Святкову Божественну літургію очолив благочинний митр. прот. Ігор Данилюк у співслужінні священиків: духівника благочиння митр. прот. Віктора Стецюка, митр. прот. Василя Галича, митр. прот. Тараса Сухожака,  настоятеля прот. Юрія Бурлікова, прот. Івана Шимкова, прес-секретаря благочиння прот. Олега Бабака, прот. Степана Попадича, ієрея Віталія Кравця.

 Завдяки старанню настоятеля і парафіян Свято-Вознесенська церква стає окрасою міста Радивилова. А церковний хор під керівництвом матушки Наталії своїм чудовим співом підносить молитви вірян до небес.

Красивою повчальною проповіддю всіх вразив отець Тарас Сухожак. У своєму слові він доніс істину святкування  Вознесіння Господнього у сьогоденні, у час неспокою і нашестя ворогів на нашу українську землю.

Багато вірян молилися у цей день у храмі, чимало діток було до Святого Причастя.

З благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета і за дорученням архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона благочинний прот. Ігор Данилюк вручив ревній парафіянці і щирій жертводавиці Свято-Вознесенського храму пані Зіновії Гаврилюк орден Святої Варвари за вагомий внесок у розбудову Православної Церкви.

Маленькі парафіяни релігійними віршиками і піснею привітали священиків зі святом Вознесіння.

Відбулися єлеєпомазання мирян і Хресний хід навколо храму.

Благочинний привітав настоятеля і парафіян із престольним святом, а хор заспівав уставне многоліття.

 

 

 

Прес-служба Радивилівського благочиння