Свято Покрови у нашому краї

Свято Покрови у нашому краї

14 жовтня – Свята Православна Церква святкує Покрову Пресвятої Богородиці. І наша Радивилівщина знаходиться під Її Чесним Омофором. Адже у благочинні є п’ять парафій, де  храми побудовані і освячені на честь цього свята. Митниця, Пляшівка, Козин, Михайлівка, Бугаївка у цей день молилися Соборними богослужіннями, бо до кожного з цих сіл прибули запрошені  священики і миряни. Кожен храм, в лиці настоятеля і пастви радо зустрічав своїх гостей.

Дзвони по святковому скликали на молитву. Духовний спів церковного хору підносився до Небес і возвеличував Пресвяту Богородицю у Її заступництві і опіці за кожну Свято-Покровську церкву нашого краю.

Благочинний митр. прот. Ігор Данилюк у цей день молився і привітав зі святом одразу дві парафії, очоливши Всенічне богослужіння у с. Михайлівка і Божественну Літургію у с. Козин. Як дбайливий пастир намагався зігріти серце кожного настоятеля цього приходу, своєю духовною підтримкою і щирими побажаннями. Адже що може бути кращим ніж увага благочинного до своєї пастви.

На кожній парафії, де прославилося свято Покрови Пресвятої Богородиці Служба Божа звершилася на високому рівні, бо кожен готувався до зустрічі гостей. І не даремно, бо не тільки люди оцінили ошатно вбрані храми, святковий стрій, але й Господь подарував погожу днину у цю осінню пору року.

 

Прес-служба Радивилівського благочиння