Свято Покрови у нашому благочинні

Свято Покрови у нашому благочинні

14 жовтня 2015 р. – було звершено ряд святкових соборних богослужінь у храмах нашого краю, адже цього благословенного дня Православна Церква вшановує Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці.

Шість духовних святинь благочиння радо зустрічали гостей у своє храмове свято: це Свято-Покровські храми сіл Бугаївка, Михайлівка, Козин, Хотин, Пляшівка і Митниця. До кожної з цих церков завітали священики і миряни з сусідніх парафій, щоб разом прославити і оспівати велич Песвятої Матері Божої, Її заступництво й покров.

До села Бугаївка на торжество завітав благочинний митрофорний протоієрей Ігор Данилюк і прес-секретар протоієрей Олег Бабак, щоб молитовно підтримати співбрата у Христі - настоятеля ієрея Віталія Кравця та його паству. Маленький Свято-Покровський храм зібрав у цей день стільки вірян, що ніде було й голці впасти.

Благочинний очолив у співслужінні отців Божественну літургію і Хресну ходу навколо храму та до фігури на роздоріжжі, яка була встановлена і освячена на свято Покрови. А також було звершено молебінь за захисниками України, бо у цей день їхній подвиг почав вшановувався на державному рівні.

Прес-служба Радивилівського благочиння