Свято писанки у с.Крупець

Свято писанки у с.Крупець

За тиждень – Великдень, вже недалечко – червоне яєчко

 

Як добре, що люди не забувають прекрасного звичаю – розписувати писанки!

 7 квітня 2015 р., у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона у місцевій школі с. Крупець проходило Свято писанки. Завдяки співпраці місцевого настоятеля Свято-Троїцького храму, благочинного Радивилівщини прот. Ігоря Данилюка, з директором місцевої школи Приступою Олександром Миколайовичем відбувся захід, який згуртував дітей із чотирьох парафій сіл Крупець, Бугаївка, Баранне, Срібне.

Більше 150 дітей взяли участь у святі. Настоятелі Свято-Михайлівської парафії с. Срібне прот. Олег Бабак і Свято-Покровської парафії с. Бугаївка ієрей Віталій Кравець  разом із своїми маленькими парафіянами радо підтримали благочинного і його дітей з недільної школи.

Майстер-клас з розпису писанки провела матушка Богдана Бабак, яка розповіла про історію походження і виникнення писанки, а також навчала діток писанкарству. Також допомагали малечі матушка Людмила, директор Олександр Миколайович, шкільний колектив і батьки.

Клопітка дитяча робота принесла радість для малечі і внесла корективи у світогляд маленьких християнських сердець стосовно давніх і невмирущих традицій нашого українського народу.

 

 

Прес-служба Радивилівського благочиння