Свято Михайла у с.Острів

21 листопада Православна Церква урочисто вшановує Собор архістратига Божого Михаїла та iнших Небесних Сил безплотних

Цього дня Свято-Михайлівська парафія с. Острів святкує свій престольний празник. 

Вже другий рік поспіль громада молиться на рідній українській мові. Це стало можливим відтоді коли парафіяни 17 серпня 2014 р.Б. вирішили перейти під юрисдикцію Київського патріархату (http://rivne-cerkva.rv.ua/news/1934-shche-odna-hromada-upts-mp-pryiednalasia-do-upts-kyivskoho-patriarkhatu-video.html).

         На запрошення настоятеля храму ієрея Андрія Миронюка розділити духовну радість прибули: митр. прот. Олег Савчук, прот. Іван Ліщук, прот. Роман Мисько який очолив Божественну літургію, ієрей Назарій Белейко, ієрей Роман Сєткін та диякон Миколай Коноплюк.

Після запричасного стиха до всіх присутніх з повчальною проповіддю звернувся ієрей Назарій Белейко, в ній отець докладно розповів про ієрархію, велике служіння та сутність ангелів, а також про їхню участь у житті та спасінні людини.

         По завершенні літургії відбувся хресний хід під час якого були прочитані євангельські зачала та всіх вірних було окроплено освяченою водою.

На кінець святкування з вітальним словом звернувся митр. прот. Олег Савчук, привітав настоятеля та парафіян зі святом та закликав усіх присутніх у своєму житті завжди звертатися за молитовним заступництвом до ангелів та вчитися  у них любити Бога та людей. В свою чергу привітав присутніх настоятель парафії ієрей Андрій Миронюк і подякував всім хто прийшов розділити цю духовну радість та спільну молитву.

Закінчилася молитва уставним многоліттям!

 

Прес-служба Радивилівського благочиння