Святкування в селі Копані

8 листопада 2015 р., у 23-тю неділю після П’ятидесятниці, коли Православна церква вшановує пам’ять свт. вмч. Димитрія Солунського в с.Копані, архієпископом Рівненським і Острозьким Владикою Іларіоном було освячено розписи місцевого храму ікони Казанської Божої Матері.

Освячення іконопису  і соборне богослужіння, очолюване Владикою Іларіоном, по-особливому звеличило парафію с.Копані. Віряни, які прибули на святкову молитву, були сповнені духовної радості від того, що невеличка парафія нашого благочиння змогла так урочисто відзначити цю подію і прийняти поважних гостей.

Настоятель храму митрофорний протоієрей Олексій Антонюк, староста Коротун Семен Володимирович і церковний хор під керівництвом матушки Світлани були відзначені благословенними грамотами із рук архієрея за щиру працю на користь Церкви Христової.

Ще одна велична подія, якою втішалося наше благочиння і взагалі вся Рівненська єпархія, – це День Народження нашого правлячого архіпастиря Владики Іларіона. За честь було привітати Його Високопреосвященство із важливим днем у житті, тим паче тут на Радивилівщині.

Найщиріші привітання лунали на адресу Владики Іларіона від духовенства в особах благочинного митрофорного протоієрея Ігоря Данилюка, настоятеля отця Олексія та поважних гостей нашого краю.

Прес-служба Радивилівського благочиння

 

Прес-служба Радивилівського благочиння