Святкування свята Преображення у Батькові

Святкування свята Преображення у Батькові

19 серпня 2015 р. на Свято-Преображенській парафії с. Батьків відбулася соборна молитва на честь престольного свята. На запрошення настоятеля прот. Івана Шимкова до храму завітали благочинний прот. Ігор Данилюк, духівник прот. Віктор Стецюк, прот. Олексій Антонюк, прот. Юрій Бурліков, прот. Володимир Протас, прес-секретар прот. Олег Бабак, прот. Степан Попадич, ієрей Віталій Кравець, а також гості із сусідніх парафій.

Святкову божественну літургію і хресний хід навколо храму очолив благочинний у співслужінні настоятеля і запрошеного священства. Приємно було молитися під час богослужіння у  супроводі церковного хору, яким керує матушка Антоніна. Кожного року, відвідуючи цю парафію, спостерігаєш за змінами в облаштуванні храму, навколо нього і в самому житті приходу. Видно працю настоятеля і церковного притчу, які своїм смиренням і любов’ю намагаються створити гармонію урочистого свята для себе і тих, хто відвідує цю святиню.

На Запричасному стихові прес-секретар прот. Олег Бабак виголосив повчальну проповідь, розповівши про історію свята Преображення Господнього і саму суть цього великого та дивовижного чуда перед лицем апостолів.

У цей святковий день за уставом і традиціями Православної церкви на хресному ході було освячено первоплоди фруктів та овочів, які віряни принесли до храму.

Особливою соборною молитвою на літургії і молебні були вшановані воїни, які сьогодні стоять на захисті нашої рідної України, та ті хто потрапив в полон ворога.

Вкінці святкування благочинний прот. Ігор Данилюк звернувся до настоятеля і парафіян з вітальним словом, обґрунтовуючи основу сприйняття християнами дивовижного чуда Преображення у важкий і важливий для нашого народу.

Настоятель прот. Іван Шимків подякував усім за молитву. Свято завершилося уставним многоліттям.

 

Прес-служба Радивилівського благочиння