Священичий хор «Анафора» на Радивилівщині (Відео).

Священичий хор «Анафора» на Радивилівщині (Відео).

У неділю, 2 листопада, з благословення правлячого архієрея Рівненської єпархії Високопреосвященнішого Владики Іларіона  до Радивилівського благочиння завітав священичий хор «Анафора». Одразу дві парафії та люди із сусідніх сіл мали можливість почути і пройнятися чудовим духовно-патріотичним співом, адже виступ цього хору ніс у собі мету пробудити людське серце та примусити його замислитися над своїм життям та над своєю сутністю.

 Саме завдяки старанню та на запрошення настоятеля Свято-Троїцькоїцького храму с. Крупець  благочинного митр. прот. Ігоря Данилюка і настоятеля Свято-Воскресенського храму с. Бригадирівка прот. Василя Сидорука до нас завітав цей чудовий священичий колектив.

Концертна програма вміщала у собі духовні та патріотичні пісні і повчальні проповіді з уст священиків: прот. Миколи Капітули та прот. Віталія Ейсмонта. Диригент хору, матушка Ольга Тимків, змогла згуртувати цей співочий колектив, чим показала високу професійність і мистецькі задатки. Варто зауважити, що у хорі «Анафора» бере участь і священик нашого благочиння  –  прот. Василь Сидорук.

Приїзд хору «Анафора» став для нашого благочиння справжнім  святом. Всі, хто прибув на цей концерт, відчули красу і велич духовного співу. Приємно, що у Православ`ї розвивається такий напрямок, як виступи священичих колективів серед вірян і всіх, що бажають почути ангельський спів і мудре повчальне слово. Саме завдяки такій праці і зусиллям наша Церква має велике майбутнє, яке принесе свої достойні плоди.

Наприкінці виступу священичого хору протодиякон Сергій Кульчицький виголосив уставне многоліття.

 

 

Прес-служба Радивилівського благочиння