Храмове свято у с.Коритне

Храмове свято у с.Коритне

21 вересня 2015 року Православна Церква відзначає одне з двонадесятих свят – Різдво Пресвятої Богородиці. Цього дня Різдвобогородична парафія с. Коритне святкує свій престольний празник.

На запрошення настоятеля громади свящ. Назарія Белейка до храму прибуло численне духовенство для того, щоб соборно піднести свої молитви до Господа та Пресвятої Богородиці.

Божественну Літургію очолив благочинний Березнівського благочиння митр. прот. Мирослав Синиця, якому співслужили настоятель храму ієрей Назарій Белейко та митр. прот. Дмитро Ліщук, митр. прот. Іван Прокопчук, митр. прот. Олег Савчук, митр. прот. Олексій Антонюк, прот. Олег Парипа, прот. Роман Мисько, прот. Юрій Стойко, прот. Олег Бабак, прот. Михаїл Шаблій, прот. Миколай Овсяніков, ієрей Олександр Тимощук, ієрей Євген Іваник, ієрей Андрій Миронюк. 

На за причасному стиху до всіх присутніх з повчальною проповіддю звернувся прот. Юрій Стойко, в якій розповів про найвеличнішу участь Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Прісно Діви Марії в домобудівництві нашого спасіння.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму, на якому було прочитано уставне євангеліє та усі присутні були окроплені освяченою водою.

    На закінчення молитви до громади з вітальним словом звернувся благочиний Березнівського благочиння  митр. прот. Мирослав Синиця, який привітав настоятеля та парафію зі святом. Також в свою чергу привітав усіх присутніх і настоятель парафії свящ. Назарій Белейко, подякував усім хто прийшов розділити цю духовну радість та спільну молитву.

Закінчилося святкування уставним многоліття.

 

Прес-служба Радивилівського благочиння