Поминання Небесної сотні у Радивилові (фото і відео).

Поминання Небесної сотні у Радивилові (фото і відео).

«Герої не вмирають!»

 

Вже минув рік як ці слова на душі і устах кожного українця звучать по новому. Саме рік назад «народилися» перші герої нашого часу, які віддали своє життя за Україну, за краще, за європейське її майбутнє.

20 лютого, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, в річницю трагічних та жахливих для нашої країни подій, а саме розстрілу на майдані Незалежності мирних протестувальників, відбулася панахида за спокій душ «Небесної сотні», а також тих хто поклав життя своє у війні з російським агресором.

Молитва, яку очолив благочинний митр. прот. Ігор Данилюк у співслужінні священиків нашого благочиння, відбулася в м. Радивилів, біля монумента на честь героїв «Небесної Сотні».

У поминанні взяли участь очільники Радивилівського району, голова районної ради Пастух О. В. та в.о. голови райдержадмінстрації Школяр І. В.  

На завершення панахиди до присутніх зі словом звернулися прот. Василій Сидорук та прот. Юрій Бурліков, які наголосили на тому якою великою є жертва тих, хто віддав своє життя в цій боротьбі з тираном та агресором. Їхні тіла мертві але душі живі, бо:  «немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх» (Ін. 15.13).

 

«Упокой Господи, душі спочилих рабів Твоїх!»

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріали підготував ієрей Назар Белейко