Освячення Недільної школи

Освячення Недільної школи

4 жовтня, у 18-ту неділю після П’ятидесятниці, віддання свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього та день пам’яті святителя Димитрія Ростовського, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Різдвобогородичну парафію м. Радивилів, де у місцевому храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці очолив Божественну літургію.

Перед початком богослужіння архіпастир звершив чин освячення приміщення парафіяльної недільної школи.

За літургією владиці співслужили: благочинний Радивилівського благочиння протоієрей Ігор Данилюк, настоятель храму протоієрей Тарас Сухожак та запрошене духовенство.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон нагородив ієрея Віталія Кравця черговою богослужбовою нагородою – правом носіння камілавки.

Після Євангельського читання архіпастир звернувся до пастви з повчальним словом.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Під час богослужіння архієпископ Іларіон звершив дияконську хіротонію над іподияконом Романом Михайлишиним, випускником КДС.

Наприкінці богослужіння відбулося поклоніння Хресту, після чого він був занесений до вівтаря.

Потім владика Іларіон привітав усіх присутніх із недільним днем та, з благословенням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Української Православної Церкви, нагородив Володимира Олександровича Варфалюка Орденом святого князя Володимира Великого І ступеня.

Також Архієрейськими благословенними грамотами були відзначені активні парафіяни.

   

За інформацією: rivne-cerkva.rv.ua