Освячення каплички у селі Засів

Освячення каплички у селі Засів

30 вересня 2015 р. у свято Св. Мцц. Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона духовенством нашого благочиння було освячено капличку у с. Засів.

На освячення святині прибули запрошені настоятелем священики, очільники влади, люди з сусіднік сіл, щоб підтримати хороший і Богом благословенний намір жителів села.

Нелегкою справою видалося це освячення! Багато різних протиріч, чимало перепон довелося подолати цій святині, але з волі Божої у нашому благочинні засяяла ще одна духовна зірка, до якої віряни завжди зможуть прийти і молитися до Господа Бога, Пречистої Богородиці і святих покровительниць храму мцц. Віри, Надії і Любові.

Собором духовенства був звершений чин Малого освячення води, відслужено Божественну літургію, а також відбувся хресний хід навколо каплички.

Настоятель парафії митрофорний протоієрей Михайло Кравець разом зі своєю паствою був втішений і вдячний усім, хто прибув на освячення.

Із вітальними словами до вірян звернулися благочинний митрофорний протоієрей Ігор Данилюк і протоієрей Василь Сидорук.

З благословення Владики Іларіона за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та побудову каплички благочинний вручив грамоту Твердохліб Любові Савівні - ревній фундаторці і жертводавиці. Саме завдяки її наполегливому старанню і було відкрито цю святиню.

  

Прес-служба Радивилівського благочиння