Оголошується набір студентів на 2014-2015 навчальний рік в РДС

Оголошується набір студентів на 2014-2015 навчальний рік в РДС

РІВНЕНСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ

УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

 

оголошує набір студентів на І курс 2014 – 2015 навчального року на денну та заочну форму навчання

 

Рівненська Духовна семінарія  вищий духовний навчальний заклад закритого типу, який готує священнослужителів, працівників синодальних та єпархіальних управлінь, викладачів християнської етики та моралі та місій для Української Православної Церкви Київського Патріархату.

В семінарію на стаціонарну форму навчання приймаються особи православного віросповідання чоловічої статі у віці до 35 років, які мають вищу, неповну вищу або середню освіту. На заочну форму навчання приймаються особи православного віросповідання чоловічої статі у віці до 45 років, які мають вищу, неповну вищу або середню освіту та одружені першим шлюбом.

Студенти забезпечуються гуртожитком та харчуванням.

Після чотирьох років навчання студенти отримують диплом бакалавра богослів’я, та отримують право вступу до магістратури вищих духовних навчальних закладів УПЦ Київського Патріархату.

Абітурієнти мають пройти співбесіду і скласти усні іспити з таких дисциплін: біблійна історія, катехізис, церковний устав, церковний спів та церковне читання (українською та церковно-словянською мовами).

 

 

 

Правила вступу та додаткову інформацію можна дізнатися у приймальній комісії за адресою:

33028, м. Рівне, вул. 16 Липня 4-а, тел. (0362) 22-25-42

www. seminaria.rv.ua

E-mail: seminaria.rv@ukr.net