На допомогу донецьким "кіборгам"

На допомогу донецьким "кіборгам"

«Хто душу свою покладе, за брата свого…»

                Знову волонтери нашого краю вирушили  на схід, щоб підтримати воїнів, які перебувають на захисті кордонів Неньки-України. Важко на серці коли бачиш як ворог топче нашу землю, як нищить рідний край. Але пишаєшся тим, що є кому протистояти і боронити , є кому життя покласти, щоб майбутні покоління побачили нарешті європейську країну, суверенну і неподільну.

                «Врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі.» Заради цих слів варто жити і боротися проти всякого ворога, що хоче занапастити наш народ. Не дати загарбнику можливості бути не покараним за вчинки і невинні життя, які він забрав.

                Освячення і благословення у дорогу благочинним митр. прот. Ігорем Данилюком, чергової волонтерської колони, ще раз доводить про не байдужість і відданість тим, кому доводиться сьогодні жертвувати всім. Ці автомобілі їдуть до донецьких «кіборгів», щоб допомогти їм вивезти поранених і вцілілих. Довго вони протистояли ворогу, але сьогодні і вони потребують нашої з вами підтримки. Не будьмо байдужі!

 

Дякуємо вам, наші козаки за вашу відданість і велику неоціненну жертву!

Прес-секретар благочиння прот. Олег Бабак