Молитва за Україну

Молитва за Україну

24 серпня 2015 р. з благословення керуючого Рівненською єпархією архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона на парафіях благочиння звучала святкова молитва за Україну з нагоди 24-ої річниці від Дня Незалежності. У храмах, де звершувалися богослужіння, а саме: м. Радивилів, с. Крупець, с. Козин, с. Срібне, с. Копані та інших, священики і віряни зверталися до Господа Бога за край наш, народ і військо. Просили допомоги і заступництва у боротьбі з супостатом і перемоги над ним нашій українській армії. Поминалися й загиблі воїни, які життя своє поклали заради майбутнього нашої держави.

Зокрема в с. Срібне у Свято-Михайлівському храмі було звершено Божественну літургію із молебнем за Україну і заупокійна літія за загиблими воїнами та мирним населенням, що були убиті рукою ворога. До церкви парафіяни прийшли одягнені у вишитий стрій. Також у цей день завдяки сільському бібліотекарю Семеренко Галині Миколаївні діти віршами висловили свою любов до Бога і країни, до свого народу, бо саме вони є цвіт, який принесе достойні плоди у розвитку нашої держави. А юнацький церковний хор «Дарунок» піснями приємно зворушив серця слухачів.

 Після урочистостей у храмі настоятель прот. Олег Бабак із вірянами вирушив до Кургану слави і могили убитих воїнів УПА, щоб відслужити поминальну молитву і покласти квіти.

Прес-служба Радивилівського благочиння