І знову сумує наш край

 Мамо, я живий, лиш закриті очі....
І серце не б`ється, не вирує кров...
Ти тільки не плач, знай - всі дні і ночі
Я буду поруч - в грудях, де живе любов!

Ти пробач мене, мамо, за гіркії сльози,
За ту біль, і той жаль, що я наробив.
Я ж хотів лише миру, добра і свободи...
А мене за це ворог безжалісно вбив.

Не жалій, моя нене, що я не вернуся.
Не кляни ворогів! Нехай судить їх Бог!
Я для тебе сьогодні з небес посміхнуся,
Ти лишень свої очі здійми до зірок!

І знову безжальна війна забрала життя нашого земляка, сина, брата, друга і просто хорошої людини - Крохмаля Назара Івановича, якому 3 листопада виповнилося всього лише 21 рік. Він служив в 80 окремій аеромобільній бригаді і був снайпером.

      Кажуть, Бог забирає найкращих. Він був для всіх опорою, порадником, добрим сином, найкращим другом. Весь час турбувався про близьких людей, забував думати про себе. Він був справжнім Героєм і помер як Герой, віддавши своє життя  за долю України.

        Зустріти свого Героя зібралося чи не усе село Михайлівка. Ще з 7.30 ранку 8 листопада люди вистроювалися у живий ланцюг на початку вулиці і вистеляли дорогу живими квітами. Об 11 год. автомобіль із тілом загиблого воїна під’їхав до села. Усі люди стали на коліна, щоб віддати останню шану Герою. До рідної батьківської хати гріб із тілом Назара друзі нести на своїх плечах. Провести в останній шлях бійця прибуло сотні людей, деякі з них, можливо, ніколи  і не були із ним знайомі, але його подвиг не залишив байдужим нікого.  

        Чин похорону було звершено 9 листопада у Св. Покровському храмі с. Михайлівна священниками Радивилівського благочиння. Дорогою до храму гріб із тілом молодого бійця супроводжували школярі із українськими прапорами, військовий оркестр, почесна варта, військовослужбовці, молодь, односельчани, а також усі ті, хто кому не байдуже чуже горе.  

          Тому,  у цей скорботний час помолімось за вбитого воїна Назара, щоб  Господь  оселив його душу, там де Праведні спочивають, подав йому Царство Небесне і вічний спокій.

  

Диякон Віталій Кравець,

клірик Свято-Покровської парафії с. Михайлівка