До Рівного прибула ікона з частиною мощей святителя Спиридона Тримифунтського Чудотворця

До Рівного прибула ікона з частиною мощей святителя Спиридона Тримифунтського Чудотворця

30 листопада 2014 року, у 25-ту неділю після П’ятидесятниці, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, до Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне прибула велика святиня – ікона з частиною мощей святителя Спиридона Тримифунтського Чудотворця.

Біля головної брами собору святиню зустріло духовенство єпархії на чолі з архієпископом Іларіоном та великою кількістю вірних.

Від брами урочиста хода рушила до Свято-Покровського собору де було звершено Божественну літургію, яку очолив владика Іларіон.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії прот. Сергій Лучанін, старший священик Свято-Покровського собору прот. Роман Довбета, благочинний Покровського собору прот. Анатолій Матяшок, намісник Пересопницького чоловічого монастиря ігумен Григорій (Нерета), клірик Тернопільської єпархії прот. Володимир Задвірний та прибуле духовенство.

Божественна літургія транслювалася в прямому ефірі телеканалу «Рівне 1».

За літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Після Євангельського читання архієпископ Іларіон звернувся до вірних з повчальним словом, в якому розповів про життя та подвиги святителя Спиридона Тримифунтського.

За богослужінням владика Іларіон звершив ієрейську хіротонію над дияконом Юрієм Пивоварчуком, випускником КПБА.

По завершенні літургії, перед іконою з часткою мощей святителя Спиридона Тримифунтського було відслужено молебень.

Потім владика Іларіон, відповідно до Указу Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви відзначив екс-голову Рівненської ОДА Сергія Рибачка високою церковною нагородою – Орденом Христа Спасителя.

Також архіпастир вручив активним парафіянам храму Архієрейські благословенні грамоти.

Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.

Ікона з частиною мощей святителя Спиридона Тримифунтського Чудотворця перебуватимуть у Свято-Покровському кафедральному соборі Рівного (вул. Соборна, 6) до 07 грудня 2014 р.

В ці дні, починаючи з 08.00 год., у храмі будуть звершуватися богослужіння: літургії, молебні, акафісти.

Запрошуємо всіх до спільної молитви!