Чергова допомога в зону АТО

Чергова допомога в зону АТО

В цей нелегкий для Нашої Країни час ніхто не лишається байдужим. Люди звідусіль намагаються допомогти тим хто бореться з російськими загарбниками та сепаратистами, а також і тим хто страждає в першу чергу від них.

По всій Україні та світі збирається гуманітарна допомога в зону АТО.

Наша Радивилівська земля також не лишається в стороні, а постійно збирає та відправляє все необхідне для допомоги військовим та жителям окупованої території на сході країни.

         23 грудня, відправляючись черговий раз в зону АТО, радивилівські волонтери запросили священиків нашого благочиння для того щоб ті освятили їхні автомобілі із зібраною допомогою та помолилися за добру дорогу і щасливе повернення назад додому. Один із освячених автомобілів був переданий на потреби армії.

         Молитву очолив благочинний митр. прот. Ігор Данилюк якому співслужили священики благочиння. Також благочинний виголосив слово до волонтерів в якому подякував їм за їхню мужність та їхню участь у боротьбі з окупантом.

         На сам кінець усіх волонтерів та їх автомобілі було окроплено освяченою водою, а також були подаровані іконки з молитвами до святих угодників Божих, щоби звертаючись в молитві до них Господь за молитвами цих же святих охороняв та допомагав їм в дорозі.

 

 

Підготував ієрей Назар Белейко