Архієрейське богослужіння у Крупці

6 листопада 2016 р., в 20-у неділю після П'ятдесятниці, в день вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Троїцьку парафію села Крупець Радивилівського благочиння, де у місцевому храмі очолив Божественну літургію.

За літургією владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін; настоятель храму, благочинний Радивилівського благочиння протоієрей Ігор Данилюк; благочинний Демидівського благочиння протоієрей Василій Іваник; клірик храму протоієрей Віктор Стецюк та прибуле духовенство.

Після Євангельського читання архіпастир звернувся до вірних з повчальним словом.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви. Помолились і за героїв Небесної Сотні та воїнів, які віддали своє життя за волю і незалежність України.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму під час якого владика Іларіон освятив нові ікони, які встановленні на фасаді храму.

Потім архієпископ Іларіон, з благословенням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив Ніна Федорівну Грисюк та місцеву громаду Патріаршими благословенними грамотоми.

Завершилось архієрейське богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Радивилівського благочиння