Архієпископ Іларіон очолив молитву за Героями «Небесної сотні» ( відео)

Архієпископ Іларіон очолив молитву за Героями «Небесної сотні» ( відео)

У п'ятницю, 20 лютого 2015 року, в першу річницю трагічних розстрілів учасників мирного протесту Революції гідності у Києві, у Рівному відбувся Вечір пам'яті «Герої не вмирають», присвячений вшануванню Героїв «Небесної сотні».

На початку заходу, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, у співслужінні духовенства Свято-Воскресенського та Свято-Покровського кафедральних соборів, очолив заупокійну літію за тими, хто поклав своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, а також європейське майбутнє України.

Вшанувати пам'ять загиблих Героїв «Небесної сотні» прийшли також керівники області та міста, зокрема голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков, голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, міський голова Рівного Володимир Хомко, а також сотні рівнян.

Багато квітів та лампадок було принесено цього дня на майдан Незалежності, ще більше було сказано добрих слів та спогадів про Героїв, однак це не втамовує біль, який ще довго терзатиме душу за людьми, які віддали своє життя за світле майбутнє своїх побратимів.

 

Прес-служба Рівненської єпархії

відео rtb.rv.ua