3 квітня 2014р - у Свято - Георгієвському чоловічому монастирі було звершено Літургію Ранішеосвячених Дарів

Саме цього Богом  благословенного дня священики Радивилівського благочиння з’їхалися на Соборну молитву, щоб посповідатися у своїх гріхах і запричаститися Тіла і Крові Христових. І не даремно уже традиційно у 5-ту седмицю Великого Посту відбувається священича сповідь на Козацьких Могилах. Адже маючи таку велику Святиню  у Радивилівському районі, є за честь і приємність сповідатися і відпускати свої гріхи, скорятися у своїх життєвих турботах і перешкодах перед Престолом Всевишнього, бо і пастирське життя сповнене різних випробовувань і спокус. І коли прибуваєш у дні Святого Посту у цей Святий монастир, вже на порозі храму відчуваєш духовне полегшення і силу, яка спрямовує тебе до молитви, до покути і піднесення, щоб і на далі вести свою паству до спасіння, до Царства Божого.

Вся братія монастиря з великою духовною радістю приймає священиків у свою обитель, бо і їм приємно, коли такий подвиг і покута відбувається у стінах їхньої Святині.

Очолив Божественну Літургію ієромонах цього монастиря Онуфрій Ляда у Соборному співслужінні священиків Радивилівського благочиння.

Прес-служба Радивилівського благочиння