25 жовтня 2013р. Поклоніння до мощей Св. Великомученика і Цілителя Пантелеймона

З благословення Високопреосвященнішого Архиєпископа Рівненського і Острозького Іларіона, мощі Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона, прибули у Свято-Вознесенський  храм м. Радивилів на постійне перебування, для зміцнення  віри і сили духу, усіх вірних  Української Православної Церкви Київського Патріархату, нашого регіону. І, 25 жовтня, як і кожної останньої п’ятниці місяця, вже традиційно звершується молебен з акафістом до мощей Свят.

О 17 годині, у храмі зібралися віряни, щоб приклонитися до раки зі святими мощами. Соборна молитва,  на чолі з благочинним митрофорним протоієреєм Ігорем Данилюком, а також  настоятелем протоієреєм Юрієм Бурліковим і священиками митрофорним протоієреєм Василем Галичем, протоієреями Олегом Бабаком і Степаном Попадичем та ієреєм Михайлом Кобзяком, була звершена перед цією святинею.

В кінці богослужіння, благочинний на проповіді звернувся до усіх присутніх, із пастирськими настановами і повчанням. Після чого відбулося поклоніння до святих мощей Великомученика і Цілителя Пантелеймона із єлеєпомазанням.

Прес-служба Радивилівського благочиння