21 квітня 2014р. Храмове свято у с.Бригадирівка

«Цей урочистий і святий день, … , і свято над святами» - саме такими словами Великоднього канону, можна описати другий день Святої Пасхи, який є важливим і тому, що в нашому благочинні є храм, названий на честь Воскресіння Христового. Церковні дзвони цієї святині у цю Богом благословенну днину скликали на святкову молитву всіх: і священиків, і парафіян, і гостей, щоб кожен у тому духовному соборі відчув на собі ласку Божу і любов Воскреслого Христа Спасителя.

Завдяки старанням отця-настоятеля протоієрея Василя Сидорука і його матушки Вікторії, а також всіх парафіян і жертводавців, які долучилися до цього свята, усе було бездоганним! Як красиво і ошатно був вбраний храм, вражаюче співав церковний хор, сама присутність на цьому святі священика чи мирянина доповнювала цю ауру духовного спокою і величного торжества! Приємно, коли бачиш на власні очі, що свято починається не із святкового столу у власному домі, а з молитви у храмі; що кожен вірянин має у своєму серці повагу і страх Божий, бо як можна відчути духовну радість Воскресіння Христового, коли не намагаєшся спрямувати себе до Церкви.

За запрошенням настоятеля парафії отця Василя с. Бригадирівка прибули священики і благочинний протоієрей Ігор Данилюк, який і очолив Божественну Літургію. Після богослужіння відбувся хресний хід навколо храму із вітальним словом і єлеєпомазанням.

Прес-служба Радивилівського благочиння