Престольне свято у м. Радивилів

Престольне свято у м. Радивилів

21 вересня парафія Різдва Пресвятої Богородиці м. Радивилів відзначала своє храмове свято. У цей день дзвони храму скликали до себе багато вірян з усіх околиць нашого краю. Люди прийшли на молитву, щоб вшанувати народження Пречистої Діви, яка стала «Святою Ліствицею»,  через котру у світ прийшов Син Божий. Все православне християнство прославляло і уповало до Богородиці і дякувало Богові за Його святий промисел заради роду людського.

Як приємно, коли у день вшанування Різдва Пречистої Матері потрапляєш на молитву у храм, який освячений і названий на честь цього величного свята. Особлива аура богослужіння, навколо радісні обличчя, багато молоді і малечі, - все це додає події неабиякої краси і духовності.

На запрошення митр. прот. Тараса Сухожака, який є настоятелем Різдво-Богородичної парафії, до храму прибули: благочинний митр. прот. Ігор Данилюк, митр. прот. Михайло Кравець із дияконом Віталієм Кравцем, митр. прот. Василь Галич, митр. прот. Дмитро Ліщук, прот. Юрій Бурліков, прот. Іван Шимків, прот. Юрій Акімов, прес-секретар благочиння прот. Олег Бабак та прот. Степан Попадич. Кожен священик уже встиг відслужити на своєму приході, тому що співпала свята неділя і Дванадесяте свято, а потім прибув, щоб у соборній молитві прославити Пречисту у ЇЇ Святому храмі.  

Можновладці і очільники нашого краю також знайшли час, щоб своєю присутністю вшанувати Престольне свято храму м. Радивилів. Вірян настільки було багато, що ті, хто не помістився в церкві, стояли на подвір’ї і слухали Службу Божу через гучномовці. Отож молитва плекалася і в храмі, і на вулиці.

Проповідь на Запричасному стиху виголосив отець Михаїл Кравець. Настоятель отець Тарас запричастив діточок і всіх, хто підготувався до прийняття Тіла і Крові Христових.

Перед тим, як мав відбутися Хресний хід навколо храму, благочинний митр. прот. Ігор Данилюк привітав настоятеля і парафіян зі святом, а також промовив повчально-патріотичне слово до всіх присутніх. Потім отець Тарас подякував за вітання і за спільну молитву. Також настоятель зачитав жертводавців і їхні пожертви на храм. А тоді під спів церковного хору молитви «Під Твою милість…» всі стали на коліна і уповали до Пресвятої Богородиці, щоб Вона своєю опікою завжди охороняла цю парафію. Далі відбулося поклоніння до спускної храмової ікони із єлеєпомазанням.

На закінчення собор священиків, хор і віряни урочисто тричі обійшли навколо храму, було звершено молебінь за здоров’я і виголошено уставне многоліття.

    

Прес-служба Радивилівського благочиння