Відділ соцслужіння Київського Патріархату відправив 4 тонни допомоги на Слов’янськ

Відділ соцслужіння Київського Патріархату відправив 4 тонни допомоги на Слов’янськ

Відділ соціального служіння та благодійності УПЦ Київського патріархату разом з Громадським комітетом Наступ та ініціативною групою Донбас SOS вчора, 16 липня, вивезли більше 4 тонн гуманітарної допомоги для місцевих жителів Слов’янська та бійців Нацгвардії.

«Ми – єдина країна і тому ми допомагаємо всім жителям, особливо мешканцям Сходу, які опинились в катастрофі. Церква має бути поруч з людьми, підтримувати їх у скрутну хвилину, допомагати чим зможе. Тому ми згуртувались зі східними активістами, аби почати передавати усе необхідне в Слов’янськ», - розповідає голова Відділу протоієрей Сергій Дмитрієв.

Переважно відправлялись медикаменти, консервована їжа, одяг, вода в бідонах, взуття, дитячі іграшки тощо. На отримані гроші буде закуплена вода у Харкові, а також інші корисні речі.

Мешканці міста починають повертатись, бажаючи відновити життя міста. Проте термінової допомоги потребує і Донецьк. При цьому юні хлопці отримують від терористів автомати та воюють проти української армії під примусом. Про це розповів місцевий житель Валентин, координатор групи Донбас SOS.

Надалі всі громадяни можуть приносити ліки, продукти, одяг та взуття на територію Михайлівського собору – склад гуманітарної допомоги продовжує працювати.

 

Церква.info