Триває збір допомоги для Слов’янська

Триває збір допомоги для Слов’янська

Ініціативна група Донбас SOS разом з Відділом соціального служіння та благодійності УПЦ Київського патріархату продовжує збирати допомогу для Слов’янська, для місцевих жителів та бійців Національної гвардії.

Протягом двох днів, 13 і 14 липня, стояв наш мікроавтобус, куди кожен міг принести допомогу. Особлива подяка Громадянському комітету «Наступ», а саме Руслану Секелі, завдяки якому з’явився сам транспорт. Наразі пункт збору перемістився на територію Михайлівського собору, де було надано підвал-склад, аби зберігати всі речі.

Дякуємо всім, хто встиг та ще встигне долучитись, оскільки автобус відправиться на Слов’янськ вже завтра, 16 липня. Досі є проблема з доступом в місто, але все необхідне туди повезуть мешканці Сходу. Окрім того, раніше вони спілкувались з представниками міськради, які дали список нагальних потреб.

Частіше за все люди приносили гроші, медикаменти, бутилі з водою, дитячі іграшки та одяг. Окремо на складі лежать продукти харчування тривалого зберігання, консерви тощо. Основна маса чистої води та продуктів буде закуплена дорогою, у Харкові, оскільки звідти легше привезти необхідне.

Дякуємо всім волонтерам, які зголосились допомогти у зборах. Нагадаємо, що ще є нагода зробити власний внесок у добру справу.

 

 

Церква.info