Свято-Троїцьку парафію с. Крупець осінила ікона вмч. і цілителя Пантелеймона

Свято-Троїцьку парафію с. Крупець осінила ікона вмч. і цілителя  Пантелеймона

10 серпня 2014 р. – до Свято-Троїцької церкви с. Крупець прибула ікона із мощами великомученика і цілителя Пантелеймона. Вранці місцевий настоятель і благочинний  митрофорний протоієрей Ігор Данилюк вирушив на Козацькі Могили до чоловічого Свято-Георгіївського монастиря, щоб з дозволу братії привезти святиню до свого храму.

Коли ікона прибула на парафію с. Крупець, її палко зустрічали місцеві прихожани і гості із сусідніх сіл. Кожен мав можливість поклонитися і помолитися біля Святого образу, адже не завжди до храму прибуває така святиня, і тому люду зібралось доволі багато.

Священики пронесли ікону Пантелеймона над головами вірян, котрі схилили свої серця і коліна в смиренності, очікуючи ласки Божої. Хор співав тропарі, а люди молилися і клякали:  малий і старий, здоровий і немічний. Всі схилялися перед образом святого Великомученика.

У Свято-Троїцькому храмі була відслужена Божественна Літургія, а потім біля ікони зі святими мощами Пантелеймона у соборній молитві настоятеля і священиків митрофорного протоієрея Віктора Стецюка і протоієрея Олега Бабака був звершений молебінь і акафіст із єлеєпомазанням. Цілий день святиня перебувала на парафії, і всі бажаючі в молитві могли завітати до церкви і схилитися до неї.

  

 

 Прес-служба Радивилівського благочиння