Свято Преображення у с. Батьків

Свято Преображення у с. Батьків

19 серпня Свято-Преображенський храм с. Батьків радо зустрічав гостей. На парафію прибули запрошені священики нашого благочиння. І хоч у це велике Дванадесяте свято в кожній церкві нашого краю лунала молитва, бо в цей день освячується первоплід, але все ж у с. Батьків храмове торжество відбулося на вищому рівні. І священство, і віряни знайшли час, щоб вшанувати цей день і підтримати настоятеля протоієрея Івана Шимкова та громаду Свято-Преображенського храму.

Господь наш Ісус Христос преобразився на горі Фавор. І приємно, що в нашому благочинні є храм на честь цього свята. Бо молитва у такій святині є особливою і величною, адже як промовляє до нас Син Божий: «Хто визнає мене перед людьми, того і Я визнаю перед Отцем моїм Небесним». І що може бути кращим визнанням, ніж соборне богослужіння на приході, де прославляється Господь Бог у всій своїй величі і красі Преображення.

Святкову Божествену Літургію і Хресний хід із молебнем очолив благочинний митр. Прот. Ігор Данилюк, у співслужінні священиків: настоятеля прот. Іоана Шимкова, духівника митр. прот. Віктора Стецюка, митр. прот. Михайла Кравця, митр. прот. Тараса Сухожака, митр прот. Олексія Антонюка, прот. Володимира Протаса, прот. Юрія Акімова, прот. Олега Бабака і прот. Степана Попадича. Церковний хор своїм співом оповив кожного, хто молився у святому храмі, від старого до малого. Прот. Юрій Акімов виголосив повчальну проповідь на тему Преображення Господнього. Багато діточок було до Святого Причастя. Під час хресного ходу навколо храму освячувалися кошики із фрутами та овочами.

По закінченні благочинний привітав усіх із святом, а настоятель подякував за спільну молитву в цей важливий для парафії день. Священики виголосили многоліття, та відбулося єлеєпомазання вірян.

       

Прес-служба Радивилівського благочиння