10 вересня 2014 р. - Столітній ювілей каплички

10 вересня 2014 р. - Столітній ювілей каплички

До Божого храму ведуть всі дороги,

в молитві лунає ангельський спів!

Такими словами хочеться почати розповідь про святкування столітнього ювілею Свято-Покровського храму у с. Бугаївка. Цього благословенного дня на запрошення місцевої громади і настоятеля був запрошений керуючий Рівненською єпархією архієпископ Іларіон. Також на свято прибули священики і державні керівники нашого краю. Багато вірян зібралося на Соборну молитву, щоб відзначити цю важливу історичну подію для парафії. Всі красиво вбрані в український стрій, вистелена доріжка з квітів, ошатно уквітчана капличка – все так і притягувало до себе своєю привабливістю і доброзичливістю. Неозброєним оком було видно, що парафіяни готувалися до приїзду Владики і зробили все, щоб ювілейна дата для приходу стала незабутньою.

Після зустрічі архіпастиря почалася Божественна літургія. Владика Іларіон у співслужінні з благочинним митрофорним протоієреєм Ігорем Данилюком та іншими священиками звершив молитву за мир в Україні і об’єднання Православних церков. Настоятель храму, протоієрей Юрій Акімов, отримав нагороду – право носити палицю – за свою працю і подвиги перед Церквою. Також після літіргії було відслужено подячний молебінь з молитвою, що читається у дні нашестя ворогів, і Високопреосвященніший всіх присутніх окропив свяченою водою.

Повчальне слово Владики Іларіона проникло в кожне серце і у розум, всі усвідомили, що в ці важкі для країни часи треба бути в єдності і молитві за свій народ, щоб ворог не зміг нас здолати і поставити на коліна, бо тільки перед Всевишнім ми схилимо свої голови і подякуємо Йому за прожиті дні.

По закінченні Архієрей грамотами відзначив тих, хто займався організацією свята і жертвував себе на розбудову цього приходу. Хор заспівав многоліття. Настоятель подякував Владиці Іларіону за молитву і архіпастирську опіку.

          

Прес-служба Радивилівського благочиння