Щорічне святкування у с. Башарівка

Щорічне святкування у с. Башарівка

11 серпня  Свято-Введенська парафія с. Башарівки відзначає річницю, коли місцевий храм знову почав фунціонувати за своїм призначенням. Ось уже 23 роки, як тут лунає молитва, і церковні дзвони скликають вірян на богослужіння. Адже був час, коли доля святині мала дуже скорботні роки свого існування, бо час атеїзму був нещадним до того, що належить Богові. Але сьогодні громада с. Башарівка має можливість прославляти і дякувати Всевишньому і Пресвятій Богородиці за опіку та заступництво.

Цього року до храму прибули запрошені настоятелем протоієреєм Степаном Попадичем священики: митрофорний протоієрей Віктор Стецюк та митрофорний протоієрей Михайло Кравець із дияконом Віталієм Кравцем на чолі з благочинним митрофорним протоієреєм Ігорем Данилюком, щоб ще раз вшанувати день, який для приходу став пам’ятним. Бо що може бути кращим, як не соборна молитва у таку величну днину.

Свято почалося із Божественної Літургії святого Іоана Злотоустого. Співаючий церковний хор, вишитий стрій парафіян, маленькі діточки до святого Причастя і навіть перша Сповідь, - усе додало святу неабиякої краси і особливості. А виголошена проповідь отцем Михайлом Кравцем була повчальною і корисною для слухачів.

Після Літургії був відслужений молебінь, і всі поклонилися до спускної ікони Почаївської. Пресвята Богородиця  радо зігрівала молитовні серця всіх припадаючих до Неї. Отець благочинний привітав настоятеля і парафіян зі святом, побажавши їм духовного розквіту. Вкінці свята була відслужена панахида за раніше спочилих священиків і мирян, які працювали на благо Свято-Введенської парафіцї с. Башарівка за всі роки ії існування.

Настоятель, отець Степан, подякував прибулим священикам за спільну молитву і було зроблено загальне фото.

          

 

 

Прес-служба Радивилівського благочиння