Громада на честь святих безсрібників Косьми і Даміана УПЦ МП с. Судобичі перейшла в юрисдикцію УПЦ КП

Громада на честь святих безсрібників Косьми і Даміана УПЦ МП с. Судобичі перейшла в юрисдикцію УПЦ КП

11 вересня 2014 року відбулися збори громади на честь святих безсрібників Косьми і Даміана Української Православної Церкви Московського Патріархату села Судобичі Дубенського району.

Під час зборів були затвердженні зміни і доповнення до статуту громади, згідно з якими вищезгадана громада перейшла у підпорядкування Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

На підставі рішення парафіяльних зборів про перехід громади на честь святих безсрібників Косьми і Даміана села Судобичі Дубенського району в юрисдикцію УПЦ Київського Патріархату, а також на їх прохання, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон прийняв зазначену парафію до складу Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та видав указ про призначення настоятелем громади протоієрея Олександра Шевчука.

У неділю, 14 вересня 2014 року новопризначений настоятель прот. Олександр Шевчук відслужив у храмі на честь святих безсрібників Косьми і Даміана с. Судобичі Божественну літургію.

Під час богослужіння були піднесені молитви за мир у нашій Державі, визволення України від нашестя чужинців та про Божу допомогу воїнам, які захищають нашу Вітчизну від агресора.

 

Прес-служба Рівненської єпархії