Престольне свято у с. Баранне

Престольне свято у с. Баранне

28 липня 2014 р. – на Свято-Володимирській парафії у с. Баранне відбулося престольне свято. Саме у цей день дзвони уквітчаного храму по-особливому скликали вірян та гостей на молитву.

Свято у храмі почалося з акафісту до святого Рівноапостольного великого князя Володимира. Потім почалася соборна Божественна літургія, яку очолив благочинний митрофорний протоієрей Ігор Данилюк у співслужінні священиків нашого благочиння.

Настоятель протоієрей Володимир Протас з великою радістю зустрічав усіх запрошених. Кожному було приємно перебувати у храмі і слухати, як чудово співає хор, яким керує регент Бугайкін Юрій.

На Запричасному стиху протоієрей Юрій Бурліков, настоятель Свято-Вознесенської парафії м. Радивилів, виголосив повчальну проповідь, яка пробудила в серцях слухачів віру в свій народ, у свою Неньку-Україну і в невмирущі християнські традиції на користь єдиної Помісної Української Православної церкви.

Багато діточок було до причастя Христових Таєн. Усі у вишиванках, зі святковим настроєм дарували одне одному любов і духовну радість. Як приємно бачити, що свято набирає своєї повноти, адже кожен присутній – це частинка великого прояву подяки Всевишньому. І несучи іскорку ласки Божої, ми всі намагаємося бути дітьми світла і добра.

По закінченні Божественної літургії відбувся Хресний хід навколо храму із уставним многоліттям. А настоятель парафії привітав усіх, хто носить ім’я Рівноапостольного князя Володимира, з Днем Ангела.

      

 

Прес-служба Радивилівського благочиння