Відбулась презентація відділу соціального служіння і благодійності Української Православної Церкви Київського Патріархату

Відбулась презентація відділу соціального служіння і благодійності Української Православної Церкви Київського Патріархату

8 липня 2014 р. в актовій залі Київської православної богословської академії відбулась презентація відділу соціального служіння і благодійності Української православної Церкви Київського патріархату.

Новостворений відділ очолив священик Сергій Дмитрієв, відомий своєю активною громадською діяльністю, у минулому клірик УПЦ Московського Патріархату.

Серед майбутніх завдань відділу: організація системної роботи з розвитку соціального служіння насамперед за актуальними на сьогодні напрямками: підтримка, зміцнення та захист сім'ї; допомога людям похилого віку, інвалідам, людям, що страждають важкими захворюваннями; допомога бездомним, насамперед переселенцям, сім'ям, які втратили годувальника, малозабезпеченим, людям, що потрапили в інші складні життєві обставини; допомога дітям-сиротам і дітям, що залишилися без піклування батьків; допомога ув’язненим та особам що звільняються з місць позбавлення волі; підтримка ВІЛ-інфікованих; допомога особам, які страждають наркотичною або алкогольною залежністю.

Під час виступу священик Сергій Дмитрієв підкреслив: «Робота відділу в найближчий перспективі буде спрямована на підготовку священників з організації соціального служіння та підтримку соціальних ініціатив Церкви, в тому числі у створенні церковних соціальних закладів для забезпечення системної роботи. Велику роль також має партнерство з відповідними державними установами та громадськими організаціями, тому ми закликаємо до партнерства всі зацікавлені у вирішені соціальних проблем сторони».

Вся інформація стосовно роботи відділу буде розміщена на його новому сайті «Милість-Elios», куди можна буде звернутись за допомогою або самостійно запропонувати поміч. Контакти організаторів: mylist.elios@gmail.com Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Окрім того, на заході були присутні керівники благодійних фондів, відомі письменники та діячі культури, громадські активісти. Особливістю зустрічі було те, що на неї завітали 30 дітей біженців зі Сходу країни, що лишились без даху над головою. Вони мали змогу відвідати екскурсію Михайлівським Золотоверхим монастирем та пообідати у трапезній духовної академії.

 

Церква.info
за матеріалами
Київських єпархіальних відомостей