Ніхто крім нас! Відео пісні " Плине кача"

Ніхто крім нас!  Відео пісні " Плине кача"

І знову сум охопив наш край! Горе торкнулося кожного жителя Радивилівщини. Ще одна жертва заради спокою і миру на рідній Неньці-Україні. Цвіт нації кладе свої голови, щоб ми жили вільно. Важко на серці, коли розумієш, що не всі усвідомлюють, заради чого така утрата. Але вояки гинуть, проливаючи свою кров, щоб ворог не топтав нашу землю, щоб діточки росли, і їх не торкнулися жахи війни, щоб молоді дівчата були коханими, а не жертвами ґвалтівника і вбивці, а матері не виплакували очей.

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі.

                                                                           Т.Г. Шевченко

До с. Гаї Ситенські привезли тіло молодого бійця Лемещука Івана Михайловича. Він служив в аеромобільних десантних військах і у свої 21 потрапив на передову в зону АТО, де і загинув від ворожих «Градів». Але помер, як герой, захищаючи кордони своєї Батьківщини.

         «Слава, слава, слава! Герої не вмирають!» – так виголошували люди, що прийшли віддати шану вояку за його жертву і подвиг, за захист свого українського народу.

         Священики і монашество молилися за спокій душі вбитого раба Божого, воїна Івана. Поминальна хода простяглася від рідного села до Свято-Дмитріївського храму с. Ситне, щоб звершити чин похорону. Дорогою гріб із тілом супроводжувала почесна хода: школярі, молодь, військовослужбовці та всі, хто знав хлопця і почув про його смерть. Ті йшли, хто оцінив цей подвиг і вирішив віддати останню шану молодому бійцю.

«Ніхто крім нас!» - саме такі слова є гаслом десантних військ, у яких служив Іванко. І ці слова сьогодні повинні бути актуальними для кожного. Бо ніхто, крім нас, не захистить свою землю і свій народ, свою рідну Україну. І тепер, коли проводжаємо загиблого героя, ніхто, крім нас, не помолиться за його душу і не оспіває його подвиг.

    

 

Прес-служба Радивилівського благочиння