Наш Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН. УПЦ,КП На передовій в Славянску.

Наш Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН. УПЦ,КП  На передовій в Славянску.

Чи потрібні ще якісь слова? Наш митрополит на передовій поряд з військовими і народом!

Чергова допомога українським військовим із Черкащини була привезена 28 червня в район кордону з Кримом з боку Армянська. У цьому заході взяв участь митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, військовий капелан Черкаської єпархії прот. Анатолій Лещенко, кореспонденти ОДТРК «РОСЬ», ТРК «ВІККА», волонтери м. Золотоноші. У місті Чаплинка відбулася зустріч з заступником воєнкома, з головою Чаплинської райдержадміністрації та представники військових підрозділів різних родів військ, які з’їхалися щоб одержати свою частину побутових предметів та продуктів. У спілкуванні з начмедом виявилося що практично відсутні індивідуальні аптечки у всіх воїнів, закінчилися сиворотки від укусів змій, а такі випадки були вже двічі за кілька місяців. Також існує проблема з питною водою. Черкащани, які там виявилися присутніми, мали змогу передати відеопривітання рідним та друзям. У воїнів відчувався оптимістичний настрій, хоча і було висловлено занепокоєння накопиченням окупаційних військ з протилежної сторони кордону.

Серед бійців одного з підрозділів було проведено інформаційну годину, де продемонстровано відео та фото з передових біля Луганська (с. Щастя) та Слов’янська, а також пояснено причину: чому ніби-то православні сепаратисти воюють з нашими православними воїнами, з іконами та носячи на собі хрестики. Було викрито ідеологію «Руського міра», покладену в основу цієї війни, та пропаговану Російською Православною Церквою в особі московського Патріарха Кирила.

Опісля було проведено короткий молебень за перемогу Українського війська над Російським агресором, за одужання поранених та за спокій загиблих у цій війні. Окроплено святою водою намети воїнів та військову техніку. У подяку воїни провезли мирян, учасників цієї місії, на бойовій самоходці аж до переднього краю оборони з Кримом.

Воїни чекають продовження таких молитовно-гуманітарних заходів і вдячні жителям Золотоніщини за надану благодійну допомогу.

                                                     

Церква.info
за матеріалами прес-служби Черкаської єпархії