Богослужіння на Михайлове чудо. Відео молитви.

Богослужіння на  Михайлове чудо. Відео молитви.

19 вересня у Свято-Михайлівському храмі с. Срібне відбулося Соборне богослужіння. Вже традиційно три роки підряд парафія вшановує чудо Архистратига Михаїла, тому що він є покровителем і заступником села, а його діяння мають бути знані і відомі людям.

І ось саме у цей день на запрошення отця-настоятеля прот. Олега Бабака до церкви прибули благочинний митр. прот. Ігор Данилюк, духівник нашого благочиння митр. прот. Віктор Стецюк та отці із Острозького благочиння: прот. Іван Парипа, прот. Олег Парипа, прот. Андрій Муляр і ієрей Олександр Тимощук для того, щоб спільно з місцевою громадою помолитися до святого угодника Божого і прославити його чудо.

Свято набуває свого значення для парафії, і кожного року воно зміцнюється службою Божою і молитвою вірян. І приємно, що люди прагнуть вшанувати свого заступника і покровителя.

На Божественній Літургії священники Остозького благочиння заспівали: «Перед святою Твоєю іконою, Владичице…» українською мовою, а отець Олександр на запричасному стиху виголосив проповідь про Святого Архистратига Михаїла.

 По закінченню служби був звершений молебінь за об’єднання Православної Церкви в Україні. Благочинний привітав усіх зі святом і виголосив чудову патріотичну проповідь. Відбулося єлеєпомазання і виголошено уставне многоліття.

 

 

 

Прес-служба Радивилівського благочиння