4 серпня – освячення новозбудованого храму та молитва на новій парафії у с. Солонів

4 серпня – освячення новозбудованого храму та молитва на новій парафії у с. Солонів

На свято мироносиці Марії Магдалини наше благочиння у складі трьох священиків, а саме: благочинного митрофорного протоієрея Ігоря Данилюка, митрофорного протоієрея Івана Прокопчука і прес-секретаря нашого сайту протоієрея Олега Бабака, прибуло на Архиєрейське освячення новозбудованого храму на честь ікони Казанської Божої Матері. Ця святиня знаходиться у с. Пляшева на місцевому цвинтарі і входить до складу монастирської чоловічої обителі, що на Козацьких Могилах. Так би мовити, це скитський храм монастиря.

         Зустрічали нашого Архипастиря, Владику Іларіона, місцевий селищний голова В. А. Антонюк і намісник Свято-Георгіївського монастиря ігумен Софроній. Потім було звершено чин освячення храму, хресний хід  і Соборну Божественну Літургію.

 Красиво і велично співав місцевий хор під керівництвом матушки Надії. Віряни в духовному піднесенні раділи освяченню храму.

По закінченню  Високопреосвященніший Владика Іларіон промовив напутнє і повчальне архипастирське слово, даючи віру у те, що новоосвячена святиня принесе для села опіку Всевишнього Господа Бога і Божої Матері. Адже святині місцевого монастиря мають важливе значення у розвитку православ’я на наших теренах і несуть вагому історичну цінність для розквіту всіх парафій нашої Рівненської єпархії.

 Також були вручені грамоти всім, хто по-особливому прилучився до будівництва цієї церкви. Виголошено многоліття фундаторам, жертводавцям і будівничим.

І ще одна особливість цього дня – це спільні відвідини і молитва на чолі із правлячим Архієреєм села Солонів і місцевого храму Святої Параскеви, які перейшли під духовну опіку Київського Патріархату з-під Московського іга. Дуже щиро і з великою радістю вітали парафіяни Владику Іларіона: уквітчана доріжка, привітні усмішки, почуття любові та надхнення так і зігрівали серце нашого духовного батька.

Відслужили молебінь за здоров’я, пролунали вітальні і укріплюючі у вірі слова із уст Архипастиря. Потім відбулося окроплення свяченою водою храму і парафіян. По закінченню Владика Іларіон, виходячи із церкви, усіх благословив і ще раз висловив щиру підтримку і молитовне заступництво на користь цієї парафії.

       

 

Прес-служба Радивилівського благочиння