28 липня - День Хрещення Руси-України

28 липня - День Хрещення Руси-України

У Київ з нагоди 1026 річниці Хрещення Руси-України наше благочиння прибуло на святкову молитву, яку очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. 

Святкові заходи почалися із Божественної Літургії у Свято-Володимирському Кафедральному соборі. Після служби відбувся Хресний хід до пам“ятника Рівноапостольному князю Володимиру, де було відслужено святковий молебень. Святійший Патріарх Філарет промовив проповідь, яка була почута кожним, хто перебував на святі особисто і хто слухав трансляцію по теле-радіомовленню. Із уст нашого Великого Ієрарха лунали слова єдності і віри у єдине Православ“я, у єдину Помісну церкву, у єдиний український народ. Багато вірян: молоді, дітей і людей старшого віку — усі у вишиванках і зі святковим настроєм. Кожен бадьорий тим, що на рідній землі вшановується свято століть, яке принесло із собою великі зміни у розвиток нашого народу. 

Співслужили Святійшому Патріарху Філарету єпископство та священство з усіх єпархій Київського патріархату. По закінченню було дано інтерв“ю і зроблені загальні фото.

Прес-служба Радивилівського благочиння