2 серпня – Свято Крупецької парафії

2 серпня – Свято Крупецької парафії

Саме цього Богом благословенного дня 23 роки тому у с. Крупець, на території, де височів у всій красі величний древній храм, а пізніше був зруйнований, на свято пророка Ілії був закладений наріжний камінь на будівництво нової церкви. Важкою і клопіткою була справа відродити святиню, та все ж вона стала реальністю для православних віруючих цієї місцевості. І скільки б не приїздив у це село, то завжди можна побачити велику повагу до Святої Трійці, адже на честь саме цього свята було споруджено нову святиню.

У молитві перебуваючи, собором місцевих священиків: благочинного і настоятеля Свято-Троїцької парафії с. Крупець митрофорного протоієрея Ігоря Данилюка, клірика цього храму митрофорного протоієрея Віктора Стецюка, а також священика із сусідньої парафії с Срібне протоієрея Олега Бабака, було звершено святкове Богослужіння для вшанування цього свята.

Чудово співав хор, у побожності молилися люди, цей день випромінював святковість і торжество. І хоча свято пройшло у скромності, але воно несло велику мету і пам’ять про те, що за цей період часу село Крупець набуло нової Святині, до якої лине душа і серце кожного парафіянина цього приходу і гостей, які відвідують цей храм.

 

   

Прес-служба Радивилівського благочиння